Binnenkort in verkoop: Alexander
05 april 2022
Midden in het Groene Hart, centraal gelegen tussen Gouda en Woerden, komt Alexander. Een nieuwbouwproject met 7 robuuste eengezinswoningen in het dorpshart van Waarder, waar je rustig en landelijk kunt wonen met de dynamiek van steden als Woerden en Gouda in de buurt.
De woningen in Alexander zijn energieneutraal en meer dan luxe afgewerkt. Met een fraaie steiger, openslaande tuindeuren, vloerverwarming op alle verdiepingen én de luxe badkamer is het basispakket meer dan compleet te noemen! Kinderen groeien hier op in een groene, overzichtelijke omgeving en hebben nog volop ruimte om te spelen en te ontdekken.
Centrale locatie
Waarder ligt midden in het Groene Hart en direct aan de A12. Hierdoor ben je binnen 10 minuten in het centrum van Woerden en Bodegraven en sta je binnen 20 minuten midden in hartje Gouda, Utrecht of Den Haag. Daarnaast leidt de rondweg bij Waarder je binnen enkele minuten naar het pittoreske Oudewater. Kortom, de dynamiek van de omliggende steden is in Alexander nooit ver weg!
Blijf op de hoogte!
Spreekt wonen in Alexander jou aan en wil je op de hoogte blijven van de ontwikkelingen, zoals de start verkoop. Schrijf je dan hieronder in als geïnteresseerde van dit nieuwbouwproject. Wil je meer weten? Neem dan contact op met de verkopend makelaar van Alexander.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom Alexander?
Bekijk ook het project Alexander
Alexander
Waarder
7 woningen beschikbaar
129m
woonoppervlakte
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond Alexander
Bekijk ook het project Alexander »
Meer nieuws
In verkoop: 7 robuuste eengezinswoningen in Alexander
20 mei 2022 |
Net verhuisd: Welke verzekeringen sluit ik af?
20 mei 2022 |
Interieur tips: Accessoires in huis
06 mei 2022 |
Verkoop Alexander in Waarder start 13 mei a.s.
02 mei 2022 |
Wat is het nationale isolatieprogramma?
22 april 2022 |
Binnenkort in verkoop: Zonnebeekweide, Woubrugge
19 april 2022 |
In verkoop: Heren van Linnaeus, Boskoop
12 april 2022 |
Wat staat er precies in de koop-aannemingsovereenkomst?
08 april 2022 |
Nu in verkoop: Nieuwe Rede fase 2a, Leimuiden
01 april 2022 |
Havensuites 100% verkocht
25 maart 2022 |
Dé redenen om te kiezen voor een nieuwbouwwoning
21 maart 2022 |
Palen voor Weypoortsche Reede zitten in de grond!
10 maart 2022 |
Een huis bouwen met architect; hoe gaat dat in zijn werk?
08 maart 2022 |
Verkoop Nieuwe Rede fase 2a start 26 maart a.s.
03 maart 2022 |
Eerste fases Westvaartpark 100% verkocht
01 maart 2022 |