Een mistige ochtend in HoogTij
23 februari 2023
Zeg nou zelf: op deze prachtige locatie langs de Hollandsche IJssel in Gouderak wil je toch wonen!? Het is nog mogelijk in HoogTij. Geniet in jouw riante vrijstaande villa van de rust en de ruimte en het meer dan fantastische uitzicht!
De bouw van de villa’s in HoogTij is in volle gang. De vijf hofvilla’s zijn inmiddels voorzien van hun rieten kap. Momenteel wordt er gewerkt aan de afbouw van de hofvilla's. De bouw van de twee dijkvilla’s is inmiddels ook van start. Naar verwachting worden de eerste woningen nog voor de zomer van 2023 opgeleverd.
Nog twee hofvilla’s te koop
Er zijn op dit moment nog twee riante hofvilla’s te koop, met een woonoppervlakte van maar liefst 214 m². Op de benedenverdieping lopen de woonkeuken, dining room en riante living soepel in elkaar over. De verdiepingen bieden plaats aan royale slaapkamers en twee of meer badkamers. Een zee aan ruimte dus!
De hofvilla’s liggen rondom een besloten binnenhof en zijn bereikbaar via de groene, ronde oprijlaan. Hier omheen komen parkeerplaatsen. Aan de voorzijde van de woningen kun je je buren ontmoeten. De achterzijde biedt vrij uitzicht op de rivier. De breed uitlopende tuinen bieden alle ruimte om te genieten en zijn een waardevolle aanvulling op de toch al riante villa's.
Droomwoning gevonden?
Neem bij interesse en voor meer informatie over de nog beschikbare villa’s in HoogTij contact op met de verkopend makelaar. Deze staat je graag te woord.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom HoogTij?
Bekijk ook het project HoogTij
HoogTij
Gouderak
2 woningen beschikbaar
214m
woonoppervlakte
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond HoogTij
Bekijk ook het project HoogTij »
Meer nieuws
Bouw Alexander in Waarder verloopt voorspoedig
27 maart 2023 |
Dit zijn de 3 grootste energievreters in jouw huis!
24 maart 2023 |
Bentwijck fase 1 85% verkocht, fase 2 in aantocht!
16 maart 2023 |
Update verkoop en start bouw Buitenplaats Rhijnstaete!
15 maart 2023 |
Heeft het zin om 's nachts de verwarming lager te zetten?
10 maart 2023 |
Save the date, zaterdag 11 maart: woonbeurs Rotterdam en regio!
07 maart 2023 |
De Brugse Zoom: Landelijk wonen midden in de Randstad
03 maart 2023 |
Laatste kans op wonen in De Klub, Nieuwkoop
01 maart 2023 |
Zo creëer je het beste tuinontwerp
24 februari 2023 |
Bouw Alexander in Waarder gestart
16 februari 2023 |
Dorps, groen en energieneutraal wonen in Bentwijck
08 februari 2023 |
Bouw Westvaartpark fase 2A gaat starten
07 februari 2023 |
Checklist voor de oplevering van jouw nieuwbouwhuis
07 februari 2023 |
Open dag huidig aanbod Nieuwe Rede fase 2 op 18 februari a.s.
06 februari 2023 |
Koetshuis nummer 5 Buitenplaats Rhijnstaete beschikbaar
01 februari 2023 |