Rietdekken in HoogTij gestart
13 december 2022
In Gouderak is het tijd voor een volgende stap in de bouw van de iconische woningen in HoogTij: het rietdekken is gestart. Hiermee steken de villa’s straks mooi af langs de oevers van de Hollandse IJssel. Ook wonen in HoogTij? Er zijn nog twee villa's te koop!
De riante villa’s in HoogTij zijn een eerbetoon aan het prachtige rivierenlandschap waar het aan ligt. De spitsboogkappen geven de villa’s een bijzondere grootsheid die je ook binnen in de woningen ervaart. Op de benedenverdieping lopen de woonkeuken, dining room en riante living soepel in elkaar over. De verdiepingen bieden plaats aan royale slaapkamers en twee of meer badkamers. Een zee aan ruimte dus! Door de grote glasvlakken in de gevels stroomt het licht rijkelijk naar binnen. Ook geniet je het hele jaar door van het samenspel tussen natuur, binnenvaart en waterrecreatie dat zich pal voor jouw ogen afspeelt.
Interesse in wonen in HoogTij?
Spreekt wonen in HoogTij jou aan en heb je interesse in één van de laatste twee villa’s? Of wil je graag meer weten over deze woningen? Neem dan contact op met de verkopend makelaar. Deze vertelt je in een persoonlijk gesprek graag meer.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom HoogTij?
Bekijk ook het project HoogTij
HoogTij
Gouderak
2 woningen beschikbaar
214m
woonoppervlakte
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond HoogTij
Bekijk ook het project HoogTij »
Meer nieuws
Met deze tips ben je goed voorbereid voor kijk- en inmeetdagen!
27 januari 2023 |
Eerste handtekeningen De Brugse Zoom gezet
26 januari 2023 |
Dit is waar je op moet letten bij casco oplevering
13 januari 2023 |
Westvaartpark krijgt steeds meer vorm. Ook voor jou!
11 januari 2023 |
Laatste dagen om je in te schrijven voor Bentwijck fase 1, Benthuizen
05 januari 2023 |
Fraai hoekappartement beschikbaar in De Klub, Nieuwkoop
04 januari 2023 |
De interieurtrends voor 2023
03 januari 2023 |
Het project ontwikkelt!
30 december 2022 |
De verwachtingen voor de huizenmarkt in 2023
30 december 2022 |
Thuishaven, Hoogmade: vrijstaand wonen aan het water
30 december 2022 |
Binnenkort in verkoop: Welgelegen, Aarlanderveen
30 december 2022 |
Makkelijk energie besparen met raamfolie
16 december 2022 |
De hypotheekrente blijft dalen
09 december 2022 |
Start verkoop Bentwijck in Benthuizen op 20 december a.s.
09 december 2022 |
4 tips om dubbele woonlasten te verlagen of te voorkomen
02 december 2022 |