Palen voor Weypoortsche Reede zitten in de grond!
10 maart 2022
Weypoortsche Reede in Nieuwerbrug aan den Rijn bestaat uit 14 kavels voorzien van duurzame tweekappers en vrijstaande villa's. Inmiddels zijn 4 tweekappers gebouwd en bewoond en de afgelopen weken zijn ook de palen geslagen voor 6 van de 10 villa's.
De kopers van de kavels hebben zelf een architect en aannemer geselecteerd en hebben samen met de architect hun eigen, unieke woning ontworpen. Dat is vandaag de dag een pittige opgaaf. Tijdens het ontwerpproces zijn de regels voor duurzaamheid verzwaard en de villa’s zullen straks dan ook stuk voor stuk bijna energieneutraal zijn (BENG). Inmiddels zijn de vergunningen binnen en kon de bouw van de villa's recent starten. Dat is gevierd met een feestje op de bouwplaats met de 6 opdrachtgevers welke de bouw laten uitvoeren door Goudriaan-Jongerius Bouw.
Passief bouwen
De eerste vrijstaande villa in Weypoortsche Reede staat er al. Deze villa is ontwikkeld volgens het principe van Passief bouwen. Bij deze methode is het de bedoeling om energieneutraal te bouwen, met het uitgangspunt dat wat je niet verbruikt je ook niet aan energie hoeft op te wekken. Deze woningen hebben een gezond en comfortabel binnenklimaat. De warmtevraag is minimaal, zodat een kleine installatie volstaat. Binnen Weypoortsche Reede zullen nog 2 villa’s volgens dit principe gebouwd worden.
Transformatie van het gebied
De ontwikkelaar verzorgd het bouwrijp maken van de kavels, de aanleg van de haven en de inrichting met de scheggen welke de verbinding maken tussen ‘groen' en ‘blauw'. Er zijn straks mooie doorzichten over de Oude Rijn. Rij je straks over de Weijpoort dan zie je afwisselend voorkanten van woningen, groen en dan weer voorkanten van woningen, precies zoals het buitengebied gevormd is. Naar verwachting zullen volgend jaar zomer alle villa’s gebouwd en bewoond zijn. Daarmee wordt een transformatie van bedrijfsgebouwen naar wonen midden in het Groene Hart afgerond en krijgt het gebied een kwaliteitsimpuls.
Verkoop gemist?
Heb jij de verkoop van Weypoortsche Reede gemist? Bekijk bij het actuele woningaanbod welke projecten er nog meer in verkoop zijn in regio het Groene Hart, of schijf je via homepage van NieuwWonen Groene Hart in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van toekomstige nieuwbouwprojecten.
Meer nieuws
Open Huis op zaterdag 3 juni van 11:00 – 13:00 HoogTij in Gouderak
02 juni 2023 |
Daarom nieuwbouw!
02 juni 2023 |
Welgelegen: Unieke schuurwoning beschikbaar op boerenerf
24 mei 2023 |
Ventilatie in huis, van levensbelang!
19 mei 2023 |
Schrijf je in voor Bentwijck fase 2A
11 mei 2023 |
Nieuwe Rede: nieuwbouwlocatie iedere zaterdag geopend voor bezoek
11 mei 2023 |
Open dag Alexander op 12 mei a.s.
04 mei 2023 |
Bentwijck: de verkoop van fase 2A is gestart
26 april 2023 |
Nieuw woningaanbod in Nieuwkoop: de appartementen van Koningslinde
26 april 2023 |
25 april start de verkoop van Welgelegen!
21 april 2023 |
Zo wordt jouw zomerse terras een daverend succes
21 april 2023 |
Save the date: open dag Hoogtij op 12 mei a.s
18 april 2023 |
NVM kwartaalcijfers: minder nieuwbouwverkoop, wel tegen een lagere prijs
18 april 2023 |
Start verkoop Bentwijck fase 2a op 24 april a.s.
13 april 2023 |
Nieuw woningaanbod in Westvaartpark fase 2a
12 april 2023 |